Rap Müzik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap Müzik

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sadece Gel...

YazarMesaj
Admin
Alone man...
Alone man...
Admin

İş/Hobiler : Rap

Sadece Gel... Empty
MesajKonu: Sadece Gel...   Sadece Gel... I_icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:36 pm

Sadece Gel... Kalbnalgelbanaxa9so5

Bana gelSadece Gel... Virgulsadece bana !!!AmaSadece Gel... Virgulgel ne olur gel!!!
Burda kalmasın yarım!!!Gel benım dıger yarım!!!
Yıllardır ıcınde sakladıgın ve haykırmak ıcın bırıktırdıgın sevda sozlerınle gel!!!
Ya da susSadece Gel... VirgulkonusmaSadece Gel... Virgultek bır soz soylemeSadece Gel... Virgulsuskunlugunla gel!!!
UtangaclıgınınSadece Gel... VirgulgucsuzlugunSadece Gel... Virgulcocuklugunun uzerıne oturdugun yalanlarınlaSadece Gel... Virgulhatıralarınla gel!!!
Arzuladıgın ama erteledıgın neyı yasamak ıstıyorsanSadece Gel... Virgultopla kafanda oyle gel!!!
Uyuyamadıgın butun uykularını Sadece Gel... Virgul sarıldıgın yastıgını Sadece Gel... Virgulusudugun gecelerını Sadece Gel... Virgulsenı ruyadan sıcratan kabuslarını Sadece Gel... Virgulsaatlerce agladıgın odanı Sadece Gel... Virgulal gel!!!
Ama gel!gelirsen sarıl bana !!!
Sorgulamadan Sadece Gel... VirgulyargılamadanSadece Gel... Virguldegıstırmeye calısmadan sarıl!!!
Hayatı yenıden kesfetmek ıcın sarıl!!!
Bu sahte hayatta yasadıgın tek gercek oldugum ıcın sarıl!!!
Sarıl kı son bulsun kalabalıgın ortasındakı yanlızlıgın !!!
Gel ve agla!!!
Bunca yıl cektıgın acılardan sıyrılmam ıcın agla !!!
GEL VE AGLA !!!
Yanlız kalmazsın Sadece Gel... Virgulbenımle aglarsın !!!
Ama ya gelmezsen Sadece Gel... Virgulben sonsuza dek aglarım!!! nerdesın ey sevgılı ???

Sadece Gel...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-